Lista produktów marki Master

Kompletna karma mokra dla kotów z kurczakiem w sosie

Cena 1,30 zł
Availability: Obecnie brak na stanie

Odżywcze i lekkostrawne mięso kurczaka w wybornym sosie. To danie MASTER Adult Kurczak W Sosie, które polecamy w wygodnej jednorazowej saszetce. Duży zestaw wystarczy na wiele dni, a smakowity mięsny posiłek ucieszy każdego pupila. Ta mokra karma dla dorosłych kotów jest przyrządzona z produktów mięsnych oraz z dodatkiem zbóż, zapewniających energetyczne węglowodany i błonnik, potrzebny do prawidłowej pracy jelit.

Kompletna karma mokra dla psa, kurczak w sosie Master

Cena 1,30 zł
Availability: Obecnie brak na stanie

Odżywcze i lekkostrawne mięso kurczaka w wybornym sosie. To danie MASTER Adult dla psów Kurczak W Sosie, które polecamy w wygodnej jednorazowej saszetce. Duży zestaw wystarczy na wiele dni, a smakowity mięsny posiłek ucieszy każdego pupila. Ta mokra karma dla psów jest przyrządzona z produktów mięsnych oraz z dodatkiem zbóż, zapewniających energetyczne węglowodany i błonnik, potrzebny do prawidłowej pracy jelit.

Kompletna sucha karma dla dorosłych kotów z cielęciną

Cena 96,47 zł
Availability: Obecnie brak na stanie

Kompletna sucha karma dla dorosłych kotów z cielęciną Master!

Kompletna sucha karma dla dorosłych kotów z cielęciną, klasa standard od marki Master. Sucha karma z cielęciną Master jest idealna dla Twojego pupila, dzięki unikalnej formule witamin i minerałów. W produkcji karmy wykorzystywane są wysokiej jakości składniki, które mają jedynie pozytywny wpływ na organizm kota. Zaleca się stosować w połączeniu z mokrą karmą.

BIAŁKO: 22% 

TŁUSZCZ: 10%

.

Kompletna sucha karma dla dorosłych kotów z mięsem

Cena 96,47 zł
Availability: Obecnie brak na stanie

Kompletna sucha karma dla dorosłych kotów z mięsem Master!

Kompletna sucha karma dla dorosłych kotów z mięsem, klasa standard od marki Master. Sucha karma z mięsem Master jest idealna dla Twojego pupila, dzięki unikalnej formule witamin i minerałów. W produkcji karmy wykorzystywane są wysokiej jakości składniki, które mają jedynie pozytywny wpływ na organizm kota. Zaleca się stosować w połączeniu z mokrą karmą.

BIAŁKO: 25% 

TŁUSZCZ: 12%

.

Sucha karma dla kotów MASTER

Produkt dodany do porównania.