Sucha karma dla kotów My Love

Sucha karma dla kotów My Love

Sucha karma dla kotów ''My Love'' jest przeznaczona do codziennego stosowania jako podstawowa dieta i należy do kategorii racji pokarmowych klasy standard.

Sucha i Mokra karma dla kotów Optimeal Super Premium

Sucha i Mokra karma dla kotów Optimeal Super Premium

Optimeal - sucha i mokra karma dla kotów wyprodukowana przez ukraińską firmę Kormotech. To producent z historią: pierwszy produkt wszedł na rynek w 2003 roku. Kormotech produkuje karmę dla kotów Optimeal na licencji Swiss Pet Nutrition Group GmbH. Produkty powstają według receptury opracowanej przez europejskich lekarzy weterynarii i dietetyków. Szwajcarzy twierdzą, że każdy rodzaj żywności przechodzi dziesiątki badań na przestrzeni kilku lat.

Jak prawidłowo karmić psa?

Jak prawidłowo karmić psa?

Pies jest oddanym przyjacielem i obrońcą domu. Aby była zdrowa i żyła długo i szczęśliwie, musisz odpowiednio karmić swojego psa! W artykule rozważymy główne rodzaje żywienia psów, cechy, zalety i wady każdego z nich, jakie istnieją systemy żywienia oraz wymienimy przydatne i zabronione pokarmy dla zwierząt domowych.

Przegląd hipoalergicznej karmy dla psów i szczeniąt

Przegląd hipoalergicznej karmy dla psów i szczeniąt

Pies w domu wymaga szczególnej uwagi i troski. Troskliwy właściciel musi przede wszystkim zdecydować o wyborze pokarmu dla zwierzęcia - pokarm naturalny lub gotowa pasza przemysłowa. Druga opcja jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które nie mają czasu na ułożenie jadłospisu i regularne przygotowywanie dań ze zwykłych produktów dla swojego ukochanego psa. Gotowa pasza eliminuje tę potrzebę.

Jakich szczepień potrzebują koty i kiedy je wykonać?

Jakich szczepień potrzebują koty i kiedy je wykonać?

Szczepienia to jedna z najważniejszych procedur opieki nad kotami domowymi. Ten środek zapobiegawczy zapobiega rozwojowi najgroźniejszych chorób kotów, prowadzących do poważnych konsekwencji zdrowotnych i przedwczesnej śmierci. Koty są szczepione w klinikach weterynaryjnych zgodnie z kalendarzem szczepień. Właściciel musi odpowiednio przygotować zwierzę do zabiegu i przestrzegać wszystkich zaleceń lekarza dotyczących pielęgnacji kota po szczepieniu. W artykule zastanowimy się, dlaczego koty...

Co jedzą świnki morskie?

Co jedzą świnki morskie?

Trzymanie świnek morskich w domu jest bardzo powszechne. Aby zwierzak mógł żyć, musisz stworzyć komfortowe warunki i wybrać odpowiednią karmę. Aby zapewnić normalne funkcjonowanie i zachowanie zdrowia, świnki morskie muszą być karmione takim pokarmem, aby mogły jeść w swoim naturalnym środowisku. W artykule zastanowimy się, co świnka morska je w domu, kiedy i co ją karmić, co można, a czego nie można podawać, opis paszy, dietę dla ciężarnych samic i noworodków.

Produkt dodany do porównania.