Karma mokra dla kotów Club 4 Paws Premium

Karma mokra dla kotów Club 4 Paws Premium

Karma mokra dla kotów Club 4 Paws Premium

Karma mokra dla kotów Club 4 Paws Premium- zbilansowana karma pełnoporcjowa karma dla kotów w każdym wieku produkcji ukraińskiej. Jeden z najlepszych produkty krajowe do karmienia kotów na wszystkich etapach,ich życia, całkowicie uzupełniając zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze składniki i substancje biologicznie czynne.

Apetyczne kawałki wybranych odmian mięs lub ryb, kompozycje wielomięsne stanie się ulubionym przysmakiem Twojego pupila, który również dopełnia spożycie witamin i mikroelementów. Więc mokry kotek karma Club 4 łapy może służyć jako dodatkowa karma w dieta, razem z innym rodzajem żywności lub jako główne źródło pożywienia. ALE szeroka gama produktów o różnych smakach pozwala na przyrządzanie posiłków puszysty zwierzak, którego głównym produktem jest karma mokra Club 4 łapy są zróżnicowane, ale dla tych kotów, które to mają dodatkowe jedzenie, wybierz smak, który będzie pyszny dla twojego zwierzaka. Żywność w puszkach tej marki jest produkowana w miękkich opakowania, nie wymagają specjalnych warunków przechowywania i długiego czasu zachować oryginalny smak i aromat, świeżość.

Karma mokra dla kotów Club 4 Paws Premium

Korzyści z karmienia kotów w puszkach Club 4 Paws

Korzyści z karmienia kotów w puszkach Club 4 Paws:

  • Ścisła kontrola jakości składników: począwszy od procesu selekcji dostawców i gotowych pasz;
  • 80% składu każdego opakowania - składniki mięsne;
  • W pełni nadaje się do uzupełniania potrzeb zwierzęcia w białka, tłuszcze i węglowodany, a także ma optymalną zawartość kalorii;
  • Dobrze się wchłania i nie powoduje dyskomfortu w przewodzie pokarmowym ścieżka;
  • Witaminy zawarte w paszy mają pozytywny wpływ na układ odpornościowy i dobre samopoczucie zwierzaka;
  • Składniki mineralne zapewniają mocny zdrowy szkielet, zęby;
  • Kompleks składników odżywczych dla zdrowego wyglądu (skóra i wełna);
  • Wspomaga zdrowie układu sercowo-naczyniowego;
  • Nie zawiera zbóż i składników, które mogą powodować alergie.

Mokry karma dla kotów Club 4 łapy - niedroga karma wysokiej jakości

Zdrowa, pożywna karma to podstawa zdrowego życia Twojego kota. Mokry karma dla kotów Club 4 łapy - niedroga karma wysokiej jakości.

Mokry karma dla kotów Club 4 łapy - niedroga karma wysokiej jakości. W sklepie internetowym Świat dla zwierząt! duży wybór karm dla kotów wszystkich rasy do karmienia we wszystkich okresach ich życia, zawsze dostępne. Najlepsze ceny i zapewnienie jakości z dostawą do wszystkich miast Polski. Kup mokrą karmę za kota Club 4 Paws Premium w Warszawie i innych miastach Polski opłacalne, możesz dzwoniąc do nas pod wskazane w serwisie numery telefonów ☎ (+48) 881 723 677 lub składając zamówienie online.

Najlepszy towar dostarczymy w dogodnym dla Ciebie terminie kurierem lub korzystanie z usług dostawczych.

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź

Produkt dodany do porównania.