Żwirek dla kotów

Żwirek dla kotów

Żwirek dla kotów

Wypełniacz toalety to niezbędny przedmiot dla tych, którzy mają w mieszkaniu wąsatego drapieżnika. Nowoczesne żwirki są niedrogie i praktyczne w użyciu, dlatego poniższy materiał będzie zawierał tylko argumenty przemawiające za ich zastosowaniem, a także kilka zaleceń. Nasz sklep internetowy Świat dla zwierząt posiada cały niezbędny asortyment dla Twojego kota!

Rodzaje żwirków.

Od razu zwróćmy uwagę na dwie główne zalety stosowania specjalnego żwirku dla kota. Dobry żwirek dla kota pochłania nieprzyjemny zapach i zatrzymuje wilgoć w kuwecie. Dzięki temu czyszczenie zajmuje mniej czasu i zmniejsza dyskomfort podczas tego procesu.

Uczciwość i odpowiedzialne podejście przyciągnęły uwagę branży Petfood (WATT Global Media), a w 2017 roku marka Kormotech weszła do pierwszej 50 producentów w Europie.

Kontynuując temat porządku w domu, zauważamy, że zastosowanie specjalnego wypełniacza pozwala utrzymać łapy kota w czystości. Wszystko, co powinno zostać na tacy, tam zostaje. Pomimo pozornie prostej zasady aplikacji, wypełniacze działają na różne sposoby.

Żwirek dla kotów

Rozważ ich odmiany:

  • Zbrylanie. W kontakcie z wilgocią żwirek zamienia się w grudkę, którą łatwo usunąć szpatułką lub łopatą. Ta opcja jest bardziej odpowiednia dla dorosłych kotów, ponieważ kocięta próbują wszystkiego „za ząb”. W żołądku wypełniacz pęcznieje i przykleja się do ściany żołądka. To jest niebezpieczne.
  • Chłonne. W kontakcie z wilgocią żwirek wchłania ją, nie zmieniając jej struktury. Wykonany z suszonej gliny.
  • Drzewny. Najbardziej przyjazna dla środowiska opcja. Zwykle wykonane z drzew iglastych. Gdy żwirek wchłonie wilgoć, rozpada się na małe kawałki. Wygodny do długotrwałego użytkowania. Wymiana raz w tygodniu może wystarczyć.
  • Żel krzemionkowy. Wykonany z kwasu polikrzemowego. Żwirek z żelem krzemionkowym ma doskonałe właściwości chłonne. Kosztuje więcej, ale cena uzasadnia się: wymiany wystarczą raz na dwa tygodnie.
  • Mineralny. Wykonane są z materiałów pochodzenia wulkanicznego: na przykład zeolitu. Wypełniacze mineralne wyróżniają się tym, że mogą wchłonąć dużo wilgoci: nawet jeśli z tacy korzysta kilka zwierząt, jedna „porcja” wystarczy na długi czas.

Wypełniacze są również wykonane z materiałów zbożowych, papieru, kukurydzy i tak dalej. Skład jest wskazany na opakowaniu. Przykłady wypełniaczy.

Rozważ i porównaj dwa często kupowane produkty o różnych właściwościach.

Żwirek dla kota ''KingCats''

Jest to wypełniacz z żelu krzemionkowego polskogo producenta. To wysuszony żel kwasu polikrzemowego, który pod względem składu chemicznego jest niemal identyczny z piaskiem. Żwirek z żelem krzemionkowym nie zamienia się w lepką masę, więc Twój pupil nie będzie go roznosić po domu. Średnio paczka wystarcza na miesiąc. W asortymencie żwirek zeolitowy, żwirek bentonitowy, żwirek drewniany.

Żwirek dla kota ''PelletsFarm''

Wypełniacz chłonny. Wykonane przez polskogo producenta. Białe granulki składają się z piasku kwarcowego, oczyszczonej kredy i dodatków mineralnych. Producent stosuje opatentowaną przez siebie formułę Extra Mineral Protection. Wypełniacz nie tylko pochłania zapach, ale także zapobiega rozwojowi bakterii. Jeśli Twój pupil ma wrażliwą skórę, polecamy zakup żwirku ''PelletsFarm'': wykonany jest z hipoalergicznych, bezpiecznych składników.

Żwirek to bardzo popularny produkt wśród właścicieli kotów. Kupujący chętnie dzielą się informacjami o wrażeniach z użytkowania danego produktu. Zanim kupisz żwirek dla kota, masz możliwość zapoznania się z recenzjami. Pomogą Ci nie pomylić się z kalkulacją i wybrać dokładnie to, czego potrzebuje Twój wąsaty zwierzak.

Wśród nich każdy opiekun kotka czy gryzonia na pewno znajdzie produkt, który najlepiej zaspokoi potrzeby jego podopiecznego. Jako producent polecamy marki TIMON, TOFIK, TOSIA, TYMEK, TEKLA oraz TUPEK. Wiemy, jak ważne jest, aby żwirek był nie tylko wygodny w użyciu, ale również niedrogi.

Gdzie kupić?

Żwirek dla kota można kupić w sklepie internetowym Świat dla zwierząt poprzez złożenie zamówienia na stronie lub telefonicznie ☎ (+48) 881 723 677. Wysoka jakość obsługi, wykwalifikowani specjaliści, szybka dostawa w Warszawie i możliwość dostawy do innych miast w Polsce, a także tylko najlepsze produkty dla Twoich pupili w przystępnych cenach. Dlatego polecamy kupować produkty dla kotów tylko u nas !

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź

Produkt dodany do porównania.