Sucha karma dla kotów My Love

Sucha karma dla kotów My Love

Sucha karma dla kotów My Love Standard

Sucha karma dla kotów Standard My Love jest przeznaczona do codziennego stosowania jako podstawowa dieta i należy do kategorii racji pokarmowych klasy standard.

Sucha karma dla kotów Standard My Love jest opracowana przez najlepszych ekspertów w dziedzinie żywienia, artykułów dla zwierząt, weterynarii oraz badań klinicznych i naukowych. Idealna dla Twojego pupila na każdym etapie jego życia. Stosując suchą karmę dla kotów My Love nie musisz martwić się o zdrowie i wygląd swojego zwierzaka.

W gamie karm produkowanych przez My Love, możemy znaleźć coś dla kotów puszystych, o gładkich włosach, aktywnych oraz oczywiście dla tych, które spędzają większość czasu w domu. Twój zwierzak prowadzi nieaktywny tryb życia i obawiasz się, że grozi mu nadwaga, co zaszkodzi jego samopoczuciu?

Wybierz karmę, która jest przeznaczona specjalnie dla zwierząt prowadzących osiadły tryb życia – jej skład jest zbilansowany w taki sposób, że Twój pupil będzie syty dzięki dobrej dawce białka, a dzięki obniżonej zawartości węglowodanów nie przytyje. Kotom długowłosym zaleca się specjalną dietę, wzbogaconą o specjalne zioła i suplementy ułatwiające usuwanie sierści z żołądka. A dla kotów kastrowanych i sterylizowanych idealna jest sucha karma, której specjalny skład wspomaga funkcjonowanie układu moczowego i nerek, które u takich kotów są w stresie.

Sucha karma dla kotów My Love Standard

Dla małych kociąt i ciężarnych kotek My Love

Dla małych kociąt i ciężarnych kotek My Love oferuje również dietę z dodatkiem zdrowych tłuszczów i zwiększoną zawartością białka, która pozwala małym kociętom na pełny rozwój, a także na prawidłowy rozwój kości, zębów i wzroku. Dla starszych zwierząt twórcy diet tej marki stworzyli karmę, uwzględniającą funkcjonowanie narządów przewodu pokarmowego, a także z bardziej miękkimi granulkami, zapewniającą komfort jedzenia.

Kupowanie suchej karmy dla kotów My Love to zapewnienie Twoim puszystym pupilom zdrowej i smacznej diety. Na stronie naszego sklepu internetowego Świat dla zwierząt znajdziesz wysokiej jakości produkty dla Twoich pupili w najbardziej przystępnych cenach, a co więcej zapewniamy dobrą obsługę i dostawę w każdy region Polski.

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź

Produkt dodany do porównania.